طی حکمی از سوی وزیر رفاه و تامین اجتماعی

 

مدیرکل دفتر هماهنگی مجامع و شوراها منصوب شد
طی حکمی از سوی دکتر عبدالرضا مصری وزیر رفاه و تامین اجتماعی  دکتر محمد قلی حاجی ایری  به سمت  مدیرکل دفتر هماهنگی مجامع و شوراهای وزارت رفاه و تامین اجتماعی منصوب شد.
به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل وزارت رفاه و تامین اجتماعی، دکتر مصری در این حکم آورده است: نظر به تعهد ، شایستگی و سوابق درخشان و تجربیات ارزشمند جنابعالی در نظام اجرایی کشور، به موجب این ابلاغ به سمت «مدیر کل دفتر هماهنگی مجامع و شوراها » منصوب می شوید.
وزیر رفاه در ادامه این حکم اظهارامیدواری کرده است که آقای حاجی ایری  با تمام توان و با بهره گیری از استعدادهای بالقوه و نیروهای متعهد و متخصص، به منظور هماهنگی و تحقق اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی، در زمینه استقرار نظام جامع رفاه و تامین اجتماعی موفق و موید باشند.
در ادامه این حکم خطاب به ایشان آمده است: اقدام موثر شما در راستای رشد و کارآمدی هر چه بیشتر آن حوزه موجبات پیشبرد اهداف و سیاست ها و خط مشی کل وزارت رفاه و تامین اجتماعی را فراهم خواهد ساخت و خدمت خالصانه و صادقانه به بندگان خدا در جهت عدالت گستری و مهرورزی گامی موثر در عینیت بخشیدن به سیاست های اجتماعی نظام مقدس جمهوری اسلامی است  که انشاءالله با همدلی و همراهی همه همکاران بدان توفیق خواهید یافت.
لازم به ذکر است: آقای دکتر حاجی ایری پیش از این رئیس شورای اسلامی شهر بندر ترکمن در اولین دوره شورای اسلامی شهر و روستا و نماینده مردم کرد کوی – بندر ترکمن –بندر گز در مجلس هفتم شورای اسلامی بوده اند

/ 2 نظر / 22 بازدید
حامد

این انتصاب را تبریک می گویم

از آق قلا

به آقای دکتر ایری این انتصاب شایسته را تبریک می گویم . خداوند دکتر را برای ما ترکمنها نگه دارد و انشا ا... که ایشان در این مقام هم موفق موید باشند . ما باید قدر سرمایه های خود را بدانیم و برای توفیق وسلامتی آنها دعا کنیم .