تعطیلات عید فطر در خوزستان 3 روز شد

استانداری خوزستان اعلام کرد به مناسبت عید سعید فطر روز های روزهای 20 و 21 شهریور ماه 1389 در خوزستان تعطیل است.

به گزارش خبرگزاری مهر در اهواز، با عنایت به تقاضای عموم مردم خوزستان و درخواست استاندار خوزستان و موافقت رئیس جمهوری، روزهای شنبه و یکشنبه مصادف با 20 و 21 شهریور ماه 1389 تعطیل اعلام شد.

 با توجه به تعطیلی روز عید سعید فطر در روز 19 شهریور ماه که مصادف با روز جمعه می باشد، مجموع تعطیلات عید فطر با احتساب پنجشنبه که در خوزستان تعطیل می باشد به چهار روز افزایش یافته است.

موضوع تعطیلی سه روزه عید سعید فطر به تازگی نیز در صحن علنی مجلس شورای اسلامی مطرح شده است ولی احتمالا اجرای آن به سال آینده موکول خواهد شد.

استان خوزستان در سال های قبل نیز از امتیاز تعطیلی چند روزه برخوردار بوده است و دلیل این امر حضور مردم عرب در این استان است که عید فطر از اهمیت بالایی نزد آنها برخوردار است.

منبع خبر :www.tabnak.ir

/ 3 نظر / 19 بازدید
کاکا

سلام هي حتی مطلع الفجر جناب نیازی ؛ ایلدش عزیز سلام و ممنون که به وب خودتان "شذرات "عنایت فرمودین ؛ نماز و روزه ی شما هم قبول باشه و خداوند به شما برادر ارجمند و دیگر مؤمنین قوت بده ، از طرف حقیر به دیگر دوستان شاغل در آن دیار سلام ویژه برسانید ؛ ان شاء الله که با تصویب مجلس این تعطیلی عید سعید فطر سراسری بشه وبقیه هم از استاندار درس معنویت بگیرند. و اما در مورد عربی بودن برخی پست هاو عدم ترجمه ی آن مقصود ، تشویق همکاران به مطالعه ی نصوص اصلی عربی و تقویت درک مطلب می باشد که همان مأموریت اصلی شذرات می باشد . در ضمن پست فارسی نیز در شذرات یافت همی شود و این وب آموزشی به هر دو زیان عربی و فارسی و در موارد به ترکمنی نگارش می شود. ============ در خاتمه امیدوارم با عنایات ویژه ی میزبان ارزشمندمان بتوانیم از فرصت های باقیمانده ی رمضان شریف به نحو شایسته ای بهره مند شویم و مهمان قدرشناسی بوده، توفیق درک لیلة القدررا که به قول حق تعالی جلّ جلاله بهتر از هزار ماه است نصیب خود نمائیم . آمین

یاشیل

یاشاسین تورکم ائللریمیز چوخ گوزه ل وبلاگنیز وار ساغ اول قرداش

esi

ای کاش احترام گذاشتن به عقاید همدیگر در بین ما بیشتر شود بین مردم و دولت و مردم خبر واقعا خوشحال کننده ای بود