درگیری منجر به قتل و دستگیری قاتل در آق‌قلا

 

به گزارش سایت دانشجویان و دانش آموختگان ترکمن ایران به نقل از فارس، از طریق مرکز فوریت‌های پلیسی 110 به ماموران انتظامی آق‌قلا اطلاع داده شد، جوانی 18 ساله با ضربات متعدد چاقو به شدت مجروح و در بیمارستان آل جلیل این شهر بستری است.
بلافاصله ماموران انتظامی آق‌قلا برای بررسی موضوع به محل اعزام و در بررسی‌های به عمل آمده مشخص شد مجروح از ناحیه قفسه سینه با ضربات چاقو مجروع که ساعتی بعد به علت شدت جراحات در بیمارستان جان سپرد.

فرمانده انتظامی شهرستان آق‌قلا در خصوص صورت گرفته برای دستگیری قاتل و علت و انگیزه قتل گفت: بلافاصله اکیپی از ماموران آگاهی و امنیت عمومی تحقیقات در خصوص دستگیری قاتل را آغاز کرده که در بررسی‌های به عمل آمده مشخص شد مقتول به وسیله شخصی به نام اسحاق مجروح و به قتل رسیده است.
علی اکبر مقصودلو افزود: در تحقیقات انجام شده، مخفی‌گاه قاتل مورد بازرسی قرار گرفت که ماموران موفق به دستگیری وی نشدند و با هماهنگی مقامات قضایی، پدر قاتل زیر نظر قرار گرفت و پس از دو روز قاتل که عرصه را برخورد تنگ دید، ساعت 10 صبح روز گذشته خود را به ماموران انتظامی معرفی و در بازجویی‌های به عمل آمده اعتراف کرد به دلیل اختلافات قبلی با وارد کردن سه ضربه چاقو به قفسه سینه مقتول، وی را به قتل رسانده است.

منبع خبر : سایت دانشجویان ترکمن

www.turkmenstudents.com

/ 0 نظر / 21 بازدید