احتمال برکناری فرماندار بندرگز

 

گرگان نیوز:

انتخابات غرب استان گلستان مانند همه دوره های گذشته همچنان پر حرف و حدیث ترین انتخابات بوده است، از اینرو اخبار رسیده از غرب گلستان حاکی است که دامنه اختلافات اصولگرایان این منطقه پس از برگزاری پر حاشیه انتخابات دوره هشتم بیشتر شده است.


در حالیکه اخبار رسیده حاکی است که نامزد جبهه متحد به همراه اکثر نامزدهای اصولگرا ی منطقه این روزها متحد شدند تا شورای نگبهان را قانع به ابطال انتخابات این حوزه کنند خبرهای ضد و نقیضی از برکناری علیرضا عسگری فرماندار بندرگز می رسد.


در همین خصوص شنیده شده که در پی افزایش تلاشهای نامزد جبهه متحد برای ابطال انتخابات این حوزه ، منوچهر متکی نیز به بهانه سال نو وارد منطقه شده و سعی در راضی کردن ناراضیان انتخابات داشته تا شکایات اعلام شده از سوی نامزدها پس گرفته و انتخابات منطقه تایید شود.
بر اساس اعلام فرمانداری کردکوی محمد جواد نظری مهر  برادر خانم منوچهر متکی و عبدالحکیم فیروزی نامزد ترکمنها به دور دوم انتخابات راه یافتند.

عدم صیانت از آرای مردم و خرید و فروش آرا از جمله دلایل شکایت تعدادی از نامزدها از نحوه برگزاری انتخابات مجلس هشتم در حوزه انتخابیه غرب گلستان می باشد

منبع خبر :bareshnews.pib.ir

/ 0 نظر / 21 بازدید