ابراهیم چابکیان به تیم والیبال گنبدکاووس پیوست

 

سرمربی تیم والیبال گنبدکاووس گفت: "ابراهیم چابکیان" بازیکن گنبدی تیم ملی والیبال جوانان کشورمان به تیم این شهرستان پیوست.
به گزارش سایت گنبد اسپورت "خلیل آزمون" روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این بازیکن پارسال در تیم بانک صادرات مشهد بازی کرد پس از توافق مالی و انعقاد قرارداد در تمرینات تیم حضور یافت.


چایکیان ساکن روستای بی بی شیروان گنبدکاووس است و والیبال را از تیم نئوپان گنبدکاووس شروع کرده است.
وی به همراه تیم ملی نوجوانان ایران سابقه قهرمانی جهان و آسیا و همچنین قهرمانی تیم ملی جوانان را در کارنامه خود دارد.
آزمون در خصوص تمرینات تیم والیبال گنبدکاووس گفت: تمرینات با هدف آماده سازی برای حضور پرقدرت در لیگ برتر از ماه گذشته با برنامه از پیش طراحی شده به صورت صبح و بعدازظهر در سالن بدنسازی، پیست مجموعه سوارکاری و نیز سالن المپیک گنبدکاووس دنبال می شود.
وی گفت: بازیکنان همه روزه صبح ها در سالن بدنسازی به تمرین پرداخته و در سایر روزها نیز به تناوب در مجموعه سوارکاری و سالن المپیک به تمرینات هوازی و کار با توپ می پردازند.
او اظهار داشت: فعلا تمرینات ما بر پایه بدنسازی استوار است و از هفته آینده بیشتر توان تیم را به تمرینات با توپ و تاکتیکی معطوف خواهیم کرد.
وی ضمن اظهار رضایت از بازیکنان جذب شده افزود: توافق نهایی برای حضور دو بازیکن خارجی نیز حاصل شده است.
آزمون گفت: امسال با تیمی بومی برای دفاع از اعتبار شهرمان پا در لیگ برتر خواهیم گذاشت و تماشاگران گنبدی منتظر روزهای خوبی برای تیم محبوبشان باشند.
او در خصوص تیم بانک کشاورزی به عنوان اولین حریف گنبدکاووس در لیگ برتر اظهار داشت: این تیم تازه تاسیس از دو بازیکن گنبدی سود می برد و تیمی قدرتمند است.
سرمربی تیم والیبال گنبدکاووس افزود: ولی ما هم تیمی جوان و با انگیزه داریم و عزم خود را جزم کرده ایم که لیگ برتر را با پیروزی آغاز نماییم.
لیگ برتر والیبال ایران از روز چهارشنبه 6 آبان ماه با حضور 14 تیم آغاز خواهد شد و طبق برنامه تیم گنبدکاووس در دو هفته اول به ترتیب به مصاف تیم های بانک کشاورزی تهران و سنگ آهن بافق یزد خواهد رفت.

منبع خبر: گنبد اسپورت

/ 0 نظر / 6 بازدید