خلیل ازمون سر مربی والیبال گنبد

 

رییس تربیت بدنی گنبدکاووس:
خلیل آزمون به عنوان سرمربی تیم والیبال گنبدکاووس منصوب شد
گنبدکاووس - رییس تربیت بدنی شهرستان گنبدکاووس گفت: بدنبال رایزنی های صورت گرفته در نهایت "خلیل آزمون" یکی از مربیان باسابقه گنبدی به عنوان سرمربی تیم والیبال این شهرستان منصوب شد.

"ابراهیم غفاری" روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: وی ماموریت دارد تا با تشکیل تیمی قدرتمند از اعتبار و سابقه خوب والیبال این شهر در کشور دفاع کند.
او در خصوص حمایت کننده مالی تیم گفت: متاسفانه کارخانه صنایع شیر فجر پس از چهار ماه با پیش کشیدن شروط متعدد و به بهانه های واهی از قبول حمایت مالی تیم خودداری کرد و تمامی برنامه های ما را بر هم زد ولی همین عمل باعث ایجاد اتحاد بیشتر در بین گنبدیها شد.
وی افزود: به دنبال این بدقولی، با توجه به برنامه ریزی خوب و منابع مالی تامین شده، به جرات اعلام می نمایم بر خلاف سالهای گذشته، تیم گنبدکاووس امسال هیچ گونه مشکل مالی نخواهد داشت و از همه بازیکنان می خواهم برای کمک به دفاع از اعتبار والیبال این شهرستان ما را یاری کنند.
غفاری در خصوص نحوه پرداخت مبالغ قرارداد بازیکنان اظهار داشت: قسط اول آنها در زمان عقد عقد قرارداد بصورت چک که قبل از آغاز فصل قابل وصول است پرداخت می شود و برای اطمینان بیشتر تصمیم گرفتیم ضمانت هایی را برای پرداخت قسط آخر آنان ایجاد نماییم.
او سال جاری را سال شکوفایی مجدد والیبال گنبدکاووس دانست و گفت: مطمئن باشید امسال تیم گنبدکاووس یکی از بهترین تیمهای خود را داشته و با حمایت تمام پیشکسوتان و تماشاگران واقعی به جایگاه واقعی خود خواهد رسید.
وی با تشکر از کادر فنی سابق تیم والیبال گنبدکاووس افزود: بای محمد دوجی یکی از مربیان خوب و با دانش والیبال ایران است و سالهای متمادی با نداشته های ما ساخته و نتایج شایان توجهی کسب نمود و وجود وی و سایر کادر فنی سابق باعث افتخار والیبال شهرمان می باشد.
رییس تربیت بدنی گنبدکاووس گفت: در نیم فصل دوم سال گذشته نیز نوری آزمون که استاد والیبال است زحمات زیادی متحمل شد و نتایج خوبی کسب کرد.
غفاری اظهار داشت: امسال تصمیم گرفتیم از تجربیات خلیل آزمون که سالها در خارج از گنبدکاووس مربیگری کرده و سابقه درخشانی دارد استفاده کنیم و وی نیز به رغم پیشنهاداتی که از سایر تیمهای کشور داشت پیشنهاد ما را پذیرفت.
او افزود:از تمام مربیان قبلی و پیشکسوتان می خواهم که برای اعتلای والیبال گنبدکاووس از وی حمایت کرده و تجربیات خود را در اخنیارش بگذارند تا والیبال شهرمان به اهداف خود برسد.
"خلیل آزمون" از بازیکنان بزرگ والیبال گنبدکاووس است که در دوران بازی سابقه حضور در تیم ملی را در کارنامه خود دارد.
وی پس از کناره گیری از بازی به مربیگری روی آورده و در ابتدا سه سال در گنبدکاووس مربیگری تمیهای شورای شهر و نئوپان را بر عهده داشت و سپس در سال 84 از گنبدکاووس خارج شده و در این سالها مربیگری تیمهای گل گهر سرجان(3 سال) و برق کرمان را بر عهده گرفت.
رقابتهای لیگ برتر والیبال کشور از نیمه دوم آبان ماه با حضور 14 تیم آغاز خواهد شد

منبع خبر :www.ulkamiz.com

/ 1 نظر / 21 بازدید
دکتر سردار

پیامی همگانی دوست خیلی خوبم ! مدتی در وبلاگ دیگرم خواهم بود . آدرسش : http://yyyw.wordpress.com در حال حاضر ترکمن مدیکال آپدیت نخواهد شد . شما که منت گذاشته و وبلاگ اسبق مرا لینک کرده بودید ، اگر زحمت کشیده و لینک را به آدرس فوق تغییر دهید مراتب لطف خود را تکمیل خواهید کرد. در وبلاگ جدید ، لینک دوستان را بصورت اشتراک مطالب قرار میدهم. یعنی تیتر آخرین مطلب دوستان به ترتیب زمانی در ستون کناری وبلاگ جدید قرار میگیرد.و نیز فهرست لینکها در چند لوگو در قسمت پیومدها قرار داده شده است . (اگر در مورد تغییر سیستم لینک نظری داشتید خوشحال میشم بفرمایید) . برای خونه دیدنی بیائید ! با سپاس از عنایت و توجه شما . [گل]